Beypen’den Bir Milyonluk TL'lik Seri Üretim Yatırımı

Beypen’den Bir Milyonluk TL'lik Seri Üretim Yatırımı

Beypen’den Bir Milyonluk TL'lik Seri Üretim Yatırımı

Kahramanmaraş’ta 2002 yılından günümüze hizmette sınır tanımayan Beypen PVC İnş. Taah. San Ve Tic. Ltd. Şti gelen talepleri karşılayabilmek için 1 milyonluk TL’lik seri üretim tesisi kurdu.

Kahramanmaraş’ta Kapı ve Pencere sistemi üzerine çıktıkları yolda, Kahramanmaraş’ın öncü firmaları arasına girmiş ve üretimini şehir içi ve şehir dışına en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştırarak, sektörde isim yapmış bir firma olan Beypen;
Müşterilerine daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için 1 Milyon TL’lik yatırım ile hizmetlerine devam ediyor.
 
BEYPEN Şirket Kurucu ortaklarından Âdem Ceyhan Yatırım hakkında bilgi verirken şunları dile getirdi:
 
 2002 yılında çıktığımız bu yolda PVC Kapı ve Pencere sektörünün çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyorduk. Bizim bu sektöre girdiğimiz günden bugüne çok şey değişti.
 
Türkiye ve Kahramanmaraş’ta yapılan binalar arttı, son dönemde Türkiye Geneli bir Kentsel dönüşüm söz konusu biz de bunu düşünerek ilerde Mevcut Müşterilerimizi ve yeni müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için böyle bir yatırım yapma ihtiyacı hissettik. 
Şirketimiz sadece Kahramanmaraş ile sınırlı kalmadı Akdeniz’in en büyük firmaları arasına girdik ve komşu illerin yanı sıra Türkiye’nin diğer illerine de iş yapar duruma geldik.
BEYPEN olarak Kahramanmaraş’taki müşterilerimizin memnuniyeti bizleri bölgemizde söz sahibi yaptı buna bağlı olarak çevre il ve ilçelerimizden gelen taleplere dönüşümüz güç olmaktaydı çünkü kullanmış olduğumuz manüel teknoloji seri üretime imkân tanımıyordu.
Yeni kurduğumuz tesiste seri üretime geçtik ve 8 saat gibi kısa bir sürede 160 pencere üretiyoruz bu rakamı daha da artırmak istiyoruz. Şirketimiz bünyesinde çalışan 30 kişilik ekip ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
 
Şirket olarak iki bin 500 metre kapalı alanlı yeni tesisimiz son teknoloji donanımı ile müşterilerimize hem seri üretim yaparak maliyet noktasında avantaj sağlıyor hem de zaman konusunda ciddi tasarruflar sağlamaktadır, müşterilerimiz gün içerisinde projelerini aktarabiliyor ve gün içerisinde tesisimizden üretilen projelerini alabiliyorlar.
 
BEYPEN Şirket Ortağı Abdussamed Çiçek ise yapmış olduğu açıklamada kapı ve pencere sisteminin önemine değindi; 
 
“2002 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda yapılan araştırmalar neticesinde plastik kapı ve pencere sistemlerini üretmeye başladık.
 
Plastik kapı pencereler sistemleri ahşap kapı pencere sitemlerine göre ciddi anlamda ısı yalıtımı sağlamaktadır, Üstelik bu PVC binalarda % 40 ısı yalıtımı yaparken yapılarında daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor fakat ısı yalıtımı sağlayan sadece plastikleri değil yada çift cam olması değil camın kalitesi de oldukça önemlidir  “ısı cam soğuk ve sıcak havaya etkili fakat soğuk ve sıcak havayı  % 40 daha etkili olan konfor camı tavsiye ediyoruz, Konfor Cam normal camlardan çok daha etkili bir ısı yalıtımı sunuyor ayrıca ısıda ve soğukta daha dayanıklıdır.
 
Kapı pencere sistemlerinde elde edilen % 40 oranındaki ısıya konfor cam eklendiğinde bu tasarruf % 80 oluyor bu oran Ülke Ekonomisine de ciddi katkı sağlıyor” dedi.

 Kaynak: http://www.haber46.com/ekonomi/26626/beypen%E2%80%99den-bir-milyonluk-tllik-seri-uretim-yatirimi.htm

 

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes
Premium Templates